wyniki
tabela
Walki Boks

SZPILKA - ADAMEK. Walka, bilety, transmisja na żywo

Email Drukuj PDF

W listopadzie w hali Kraków Arena odbędzie się walka Szpilka - Adamek. Transmisja na żywo zostanie przekazana za pośrednictwem systemu PPV. Cena dostępu do walki to koszt 40zł. Prawa dostępu można nabywać już u operatora Cyfrowego Polsatu. Transmisja online, stream w IPLA.

SZPILKA - ADAMEK, Kraków [ … ]

 

"Diablo" Włodarczyk - Czakijew transmisja w PPV - 21 czerwca 2013.

Email Drukuj PDF

Transmisja z walki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Rachimem Czakijewem tylko w PPV Cyfrowego Polsatu i na platformie Ipla.

21 czerwca br. polski mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, zmierzy się z mistrzem olimpijskim wagi ciężkiej z Pekinu, niepokonanym Rachimem [ … ]

 

Włodarczyk - Czakijew 21 czerwca w Moskwie. Gdzie transmisja?

Email Drukuj PDF

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk 21 czerwca w moskiewskim Pałacu Sportu Dynamo skrzyżuje rękawice z Rosjaninem Rachimem Czakijewem takie informacje podał menadżer rosyjskiego zawodnika. Walkę na żywo będzie mogło zobaczyć około 5 tysięcy kibiców. Transmisję z gali bokserskiej przeprowadzi: Cyfrowy Po [ … ]

Poprawiony: piątek, 14 czerwca 2013 09:50
 

Gala bokserska: Szpilka, Kołodziej. Transmisja TV - 20.04.2013

Email Drukuj PDF

W sobotę 20 kwietnia w hali w Rzeszowie odbędzie się gala bokserska w której główną walkę wieczoru rozegra Artur Szpilka i Taras Bidenko. Transmisja z gali odbędzie się w stacji Polsat Sport o godzinie 20.00.

Oprócz elektryzującej głównej walki na ringu na Podpromiu w Rzeszowie pojawią się Paweł Ko [ … ]

 

Szpilka wystąpi na Wojak Boxing Night - Rzeszów

Email Drukuj PDF

W Rzeszowie 20 kwietnia na Podpromiu w walce wieczoru Artur Szpilka podejmie Tarasa Bidenko. Transmisję z gali pokaże telewizja Polsat i Polsat Sport.

Oprócz Szpilki na ringu pojawi się min: Paweł Kołodziej i Krzysztof Głowacki. Zaplanowano też 7 innych amatorskich walk.

Bilety na galę w Rzeszowie [ … ]

Poprawiony: wtorek, 09 kwietnia 2013 15:54
 

Gołota - Saleta zdjęcia z gali

Email Drukuj PDF

Przemysław Saleta pokonał Andrzeja Gołotę w szóstej rundzie nokautując rywala. Zobacz galerię zdjęć z Gali Polsat Boxing Night, która według organizatorów okazała się ogromnym sukcesem biznesowym jak i organizacyjnym.

Niemal 120 tysięcy osób wykupiło dostęp do obejrzenia płatnej gali w Ergo Arena [ … ]

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2013 15:18
 

Saleta w 6 rundzie nokautuje Gołotę - film

Email Drukuj PDF

W szóstej rundzie zakończyła się przygoda Gołoty i Salety z zawodowym boksem - zobacz film. Po serii mocnych ciosów wyprowadzonych przez Przemysława Saletę Andrzej Gołota znalazł się na deskach. Pomimo tego że Gołota podniósł się sędzia nie pozwolił na dalszą walkę.

Większość kibiców zgromadzonych [ … ]

Poprawiony: wtorek, 26 lutego 2013 07:05
 

Relacja na żywo z walki Gołota - Saleta - a gdzie zaobaczyć transmisję?

Email Drukuj PDF

SALETA zwyciężył w pojedynku w ERGO Arena z Gołotą po nokaucie w 6 rundzie.

Już chyba wszyscy kibice wiedzą że transmisja z walki Gołota Saleta jest w sytemie PPv i dostępna w w Cyfrowym Polsacie i internetowym Ipla. My od tej pory zaczynamy reację live z Ergo Arena:

Strona odświeża się co 45 se [ … ]

Poprawiony: sobota, 23 lutego 2013 23:29
 

Kto wygrał walkę Saleta - Gołota?

Email Drukuj PDF

SALETA w 6 rundzie pokonuje Gołotę po nokaucie

Nasza sonda wskazywała o ponad 50% głosów więcej dla Gołoty jednak to Saleta pokazał klasę pokonując Andrzeja poprzez nokaut.

Cała Polska stawia pytanie kto wygrał walkę Przemysław Saleta - Andrzej Gołota. To pytanie zelektryzowało wszystkich polsk [ … ]

Poprawiony: niedziela, 24 lutego 2013 07:17
 

GOŁOTA - SALETA Gdzie zobaczyć transmisje walki - PPV

Email Drukuj PDF

Już dziś w Gdańsku Przemysław Saleta i Andrzej Gołota skrzyżują ze sobą rękawice. Transmisja na żywo zostanie przeprowadzona w systemie PPV na platformie CyfrowyPolsat oraz w internecie przez IPLA. Streaming do innych nadawców tj n, cyfra+, upc, multimedia nie zostanie przeprowadzony. Dlatego kibi [ … ]

Poprawiony: sobota, 23 lutego 2013 23:13
 


Strona 1 z 2